Objednávky nad 1500 mají poštovné zdarma!

Chutney - Datlové

Přinášíme vám naše datlové chutney, které je plné exotických chutí a vůní. Ručně vyráběné s nejkvalitnějšími datlemi a jinými přírodními ingrediencemi, naše datlové chutney vám přinese chuťovou explozi, kterou budete chtít zažít znovu a znovu.

Toto datlové chutney má kombinaci sladkého a kořeněného charakteru, která se perfektně hodí jako přísada k různým jídlům. Použijte ho k masu, jako přísadu do sendvičů nebo jako dochucovadlo k vašim oblíbeným pokrmům. Jeho sladkost vám přinese chuť exotiky, která dokonale doplní vaše jídla.

Naše datlové chutney je vyrobeno z nejlepších přírodních surovin bez použití jakýchkoli umělých konzervantů nebo dochucovadel. Výsledkem je produkt, který má jedinečnou chuťovou kombinaci a zaručenou kvalitu.

Pokud hledáte něco nového a zajímavého pro svou kuchyni, určitě byste měli vyzkoušet naše datlové chutney. Objednejte si ho nyní na našem e-shopu a dopřejte si chuťový zážitek, který si budete pamatovat ještě dlouho.

177 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 933
Chutney - Datlové
beydyzka datlové chutney
Tip

Detailní popis produktu

Obsah: 200 g

Složení: sušené datle 70 %, cibule 4 %, mrkev 18%,sušený česnek, sušený zázvor, čerstvý zázvor, jablečný ocet 18 %, pomerančová šťáva, kamenský pepř,

třtinový cukr 15 %, sůl

Alergen: vyznačeno tučně

Skladování: Skladujte v suchu a temnu mimo sluneční záření. Po otevření uchovejte v chladu do 8 °C a spotřebujte do 2 týdnů.

Trvanlivost: 12 měsíců

Výrobce: Kreativní kulinářství BEYDYZKA - Radka Bejdáková, provozovna Kvapilova 2060, 390 03 Tábor, IČ: 48246301