Objednávky nad 1500 mají poštovné zdarma!

Chutney - Hruškovo-jablečné

Naše ručně vyráběné hruškov-jablkové chutney je perfektní kombinací sladkosti a koření. Vyrobili jsme ho z nejkvalitnějších hrušek, jablek a dalších přírodních ingrediencí, aby vám přineslo ten nejlepší chuťový zážitek.

Hruškovo-jablečné chutney je skvělou přísadou k různým jídlům, jako jsou masová jídla, sendviče nebo sýry. Jeho unikátní chuťová kombinace vám dodá nový rozměr k vašim oblíbeným pokrmům. Naše hruškové chutney je kořeněné a plné chuti, ale zároveň má příjemnou sladkost, která se vám bude líbit.

Naše chutney je vyrobeno z nejlepších přírodních surovin a neobsahuje žádné umělé konzervanty nebo dochucovadla. Naše hruškovo-jablečné chutney je produkt, kterým se můžete pyšnit a kterým potěšíte své chuťové buňky.

Pokud hledáte něco nového a zajímavého pro svou kuchyni, určitě byste měli vyzkoušet naše hruškové chutney. Objednejte si ho nyní na našem e-shopu a zaručujeme vám, že si ho zamilujete!

165 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 513
Chutney - Hruškovo-jablečné
beydyzka hruškovo jablečné chutney
Tip

Detailní popis produktu

Obsah: 200 g

Složení: hrušky 40 %, jablka 35%,cibule 20 %, česnek, zázvor, rozinky, jablečný ocethořčičné semínka, třtinový cukr 15 %, sůl

Alergen: vyznačeno tučně

Skladování: Skladujte v suchu a temnu mimo sluneční záření. Po otevření uchovejte v chladu do 8 °C a spotřebujte do 2 týdnů.

Trvanlivost: 12 měsíců

Výrobce: Kreativní kulinářství BEYDYZKA - Radka Bejdáková, provozovna Kvapilova 2060, 390 03 Tábor, IČ: 48246301