Objednávky nad 1500 mají poštovné zdarma!

Chutney - Mangové jemně štiplavé

Ráda bych vám představila moje exotické mangové chutney, které se stane skvělým partnerem vašich jídel. toto chutney je vyrobeno s láskou a pečlivě vybranými přírodními ingrediencemi, které spolu tvoří neuvěřitelnou chuťovou symfonii.

Sladká chuť zralého manga a kořeněná směs orientálních koření dodávají tomuto chutney unikátní a nepřekonatelnou chuť. Jemně štiplavé s chutí Indie.

Naše mangové chutney je vyrobeno s použitím nejkvalitnějších surovin a neobsahuje žádné umělé přísady, barviva ani konzervanty. Můžete si být jisti, že každou lžičku tohoto lahodného chutney si užijete naplno.

Vyzkoušejte naše mangové chutney a okusíte exotiku v každém soustu. Objednejte si ho nyní na našem e-shopu a nechte se unést do světa chutí a vůní daleké Asie!

165 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 609
Chutney - Mangové jemně štiplavé
beydyzka mangové chutney
Tip

Detailní popis produktu

Obsah: 200 g

Složení: mango 90 %, cibule 40 %, jablečný ocet, olivový olej, třtinový cukr 15 %, zlaté rozinky, koření garam masala , citrónová šťáva, zázvor, česnek, chilli, sůl

Alergeny: vyznačeny tučně

Skladování: Skladujte mimo sluneční záření max. do 20°C. Po otevření uchovejte v chladu do 8 °C a spotřebujte do 2 týdnů.

Trvanlivost: 12 měsíců. 

Výrobce: Kreativní kulinářství BEYDYZKA - Radka Bejdáková, provozovna: Kvapilova 2060,390 03 Tábor, IČ: 48246301